Народні традиції звичаї на весілліНародні традиції звичаї на весіллі

Весільні традиції та звичаї в Україні можуть різнитися в залежності від регіону, етнічної приналежності та інших факторів.

Однак, деякі з найпоширеніших та традиційних елементів включають:

Надобридень. Батьківське Благословення батьків.Обряд обручки:

Це один з перших етапів весільної церемонії, коли молодята обмінюються обручками як символом їхнього згоду та відданості одне одному.

Обряд хліб-сіль:

Під час цього обряду молодята збираються навколо великого хліба, що символізує достаток та щасливе життя, і обмазують його медом та сіллю.

Перший танець молодят:

Це особливий момент, коли молодята виконують свій перший танець як подружжя під музику своєї улюбленої пісні.Українські народні танці:

Весільний вечір може бути прикрашений традиційними українськими народними танцями, такими як гопак, аркан, гайворон та інші.Весільні обряди на території готелю:

Наприклад, те що молодята відсутні під час приїзду гостей в готель. Гості встають на порозі готелю з молодятами за виходом до них, продають молодят за "щастя". Гості віддають кошти та "вивішують" молодята. Тоді після того як знову "куплять" їх, вони пропускають до готелю.


Танець з батькамиАукціон торта
Прощальний танець з дівчатамиЦе лише кілька прикладів того, які традиції та звичаї можуть бути присутні на українському весіллі. Кожне весілля унікальне, і пара може обрати ті традиції, які найбільше відповідають їхнім бажанням та переконанням.Замовити оцифровку відео, відеозйомку, фотографа: +38 (095)105-53-30


narodni-tradytsii-ta-obryady-narodni-tradytsii

Перейти на сторінку:

1 2