Танець з мамою

Танець з мамою

Танець
Танець

Dance of the groom with his mother, dance of the bride with his mother, wedding in Pereginsk modern wedding, Nebylyv Duba, Ivano-Frankivsk region. ( Танець )

Слова пісні: Скільки себе пам'ятаю, завжди світили мені Вікна в задумі розмаю і рушники на стіні, і рушники на стіні. Вічна дитяча спокусо, двері прочиниш, а там Білим недільним обрусом сяє світлиця свята, сяє світлиця свята. Мамо, ваші діти як птиці, В далеч забриніли крильми. Мамо, в рідні світлі світлиці Скоро знов повернемось ми. Може далеко від дому крила зів'януть мої, Згасне зоря, а потому змовкнуть навік солов'ї, змовкнуть навік солов'ї. Сину, затям собі, сину, де б ти у світі не був, Кожен світлицю покинув, але ніхто не забув, але ніхто не забув. Мамо, ваші діти як птиці, В далеч забриніли крильми. Мамо, в рідні світлі світлиці Скоро знов повернемось ми. Мамо, ваші діти як птиці, В далеч забриніли крильми. Мамо, в рідні світлі світлиці Скоро знов повернемось ми. Мамо, ваші діти як птиці, В далеч забриніли крильми. Мамо, в рідні світлі світлиці Скоро знов повернемось ми.

Замовити відеооператора на весілля. Весільна індустрія пропонує для Вас послуги професійного відеооператора на весілля. Саме він зможе у відео передали живі та щирі емоції, що там вируватимуть. Весільне відео є для кожної пари індивідуальне та неповторне, як чарівний фільм про кохання. У кожного відеооператора є своє бачення та творчий підхід щодо створення із непримітних моментів та звичайного місця зйомки – неймовірну історію кохання. Для молодят відеозйомка весілля є трудомістким процесом. Потрібно підібрати хороше місце та час для відеозйомки, спосіб доїзду та час перебування там. Тому для зручності клієнтів відеозйомка весілля може продуматись безпосередньо відеооператором. Вам залишиться лише внести корективи, якщо це буде потрібно.

  1. Серед головних переваг співпраці назвемо такі: Професіоналізм та художній смак. Не кожен з нас може підібрати ракурс, світло чи навіть настрій молодят. Наявність якісної техніки. Камера, якою користується. Зіркові відчуття під час відеозйомки. Ви заслуговуєте побути в центрі уваги та отримати задоволення від співпраці з нами.

Відгуки від наречених.

замовити відеооператора
замовити відеооператора на весілля
замовити відеооператора

Хочете справді якісне цікаве фото та відео з вашого свята, тоді звертайтесь до нас! Задоволені клієнти. Лише професійна техніка. Багаторічний досвід. Замовити відеооператора на весілля Переглядайте відео роботи, залишайте відгук та рекомендуйте друзям. Відеозйомка, відеооператор на весілля, Відеограф, фотограф.
співпраці назвемо такі: Професіоналізм та художній смак. Не кожен з нас може підібрати ракурс, світло чи навіть настрій молодят. Наявність якісної техніки. Камера, якою користується фотограф на весіллі не схожа на крихітний кишеньковий гаджет, вона є надсучасною та з легкістю передасть у фото Ваші емоції. Зіркові відчуття під час зйомки. Ви заслуговуєте побути в центрі уваги та отримати задоволення від співпраці зі справжнім гуру фотомистецтва

  • Замовити фотографа на весілля т.097-629-6085 вайбер т.095-105-5330.

фотограф
фотокнига

Замовити фотографа на весілля т.095-105-5330.

фотограф
фотокнига
фотограф
фото
Враховуючи те, що технічний прогрес не стоїть на місці і постійно розвивається, "Весільна індустрія” в свою чергу, постійно оновлює відео - та фото техніку для майбутніх неймовірних кадрів. Тому Ваші фото та відео весілля вразять Вас своєю оригінальність та індивідуальністю. У нас Ви можете замовити відеооператора та фотографа на весілля на будь-який смак, а також різної цінової категорії. Варто відзначити, що заздалегідь перед Вашою подією весільний фотограф чи відеооператор обов’язково із Вами зв’яжуться для подальшого обговорення деталей. Неодмінно порадять Вам щодо правильного вибору локації для фотосесії, підберуть найбільш вдалий період часу для зйомки. Також відкриють секрети, які допоможуть створити Вам неймовірні фото та відео Вашого весілля. Ми працюємо для того, щоб Ваше свято було незабутнім!
відеозйомка
Замовити відеооператора та фотографа на весілля.
Вартість фотографа та відеооператора від 900 грн. за 1 год. Замовляйте по тел.097-629-6085, вайбер т.095-105-5330.
гурт Делюкс
гурт Делюкс
гурт Делюкс
Гурт Делюкс / Deluxe band. The repertoire is diverse - from classics to modern hits! At the request of the customer, we can use any tool! With us - your holiday will pass 100%. We work throughout Ukraine and beyond. Deluxe group phone +380972989923 Andriy.

Залишити відповідь