Фотограф на весілля весільна фотосесія

Фотограф на весілля весільна фотосесія

Фотограф на весілля / весільна фотосесія

Серед головних переваг співпраці назвемо такі:

професіоналізм та художній смак. Не кожен з нас може підібрати ракурс, світло чи навіть настрій молодят.

Наявність якісної техніки:

камера, якою користується фахівець на весіллі не схожа на крихітний кишеньковий гаджет, вона є надсучасною та з легкістю передасть у фото Ваші емоції.

Зіркові відчуття під час зйомки:

Ви заслуговуєте побути в центрі уваги та отримати задоволення від співпраці зі справжнім гуру фотомистецтва.

Наші роботи вразять Вас своєю оригінальність та індивідуальністю. У нас Ви можете замовити відео та фото на весілля на будь-який смак, а також різної цінової категорії. Варто відзначити, що заздалегідь перед Вашою подією фахівці обов’язково із Вами зв’яжуться для подальшого обговорення деталей. фотограф.

Неодмінно порадять Вам щодо правильного вибору локації для фотосесії, підберуть найбільш вдалий період часу для зйомки. Також відкриють секрети, які допоможуть створити Вам неймовірні фото та відео весілля. фотомистецтва.

Індивідуальний під хід до кожної молодої пари.

Ми працюємо для того, щоб Ваше свято було незабутнім!

Враховуючи те, що технічний прогрес не стоїть на місці і постійно розвивається.

Студія “Весільна індустрія” в свою чергу, постійно оновлює відео та фототехніку для майбутніх неймовірно-красивих кадрів.

Найбільш очевидний спосіб зрозуміти, хто перед вами, це — подивитися портфоліо. Через фотографії можна зрозуміти, на чому фотограф акцентує увагу, які жанри йому довподоби та на що він здатний в принципі. Визначити якість фотографій можна навіть не маючи спеціальних знань. Адже головний критерій у цьому — подобається / не подобається.


Наступне:

подивіться, де розміщені фотографії. Це сторінка в соц. мережі, безкоштовний сайт на конструкторі сайтів, галерея на фотопорталі чи власний сайт? Не можна однозначно стверджувати, що якщо роботи розміщені на безкоштовному фотохостингу, це погано. Як правило, фотографи там розміщують свої роботи як на додатковому майданчику.

Погано, якщо крім такої галереї у людини нічого більше немає.

Це говорить про несерйозний підхід або ж про те, що перед вами аматор. Коли в людини є власний сайт, там розміщуються не тільки свої фотографії, а й розповідається про власне бачення фотографії, відбувається спілкування із клієнтами тощо.

Далі важливими є особисті якості фотографа.

Така людина має бути контактною та відкритою. Якщо говорити про модельну або весільну фотографію, ці якості просто обов’язкові. Робота з людьми потребує вміння працювати не тільки з технікою, а й добре знаходити спільну мову з моделями.

Важливий критерій — наявність дорогої проф. техніки.

З одного боку, і наявність апаратури сама по собі не зробить знімки професійними. Наприклад, дорогі моделі фотоапаратів дозволяють знімати в умовах низької освітленості без застосування спалаху. Це важливо на весіллях при зйомках церемонії вінчання. Адже в середині церкви не можна фотографувати зі спалахом.
При постановочних зйомках, навпаки, наявність освітлювального обладнання дозволить реалізовувати цікаві схеми освітлення і досягти незвичайних результатів. Звичайно, не можна не згадати про якісну змінну оптику.

Яскраві кольори, гарна глибина різкості або навпаки повне розмиття заднього плану, висока контрастність — це речі, які, здавалося б, можна зробити і в photoshop. Але так лише здається, поки ви не попрацюєте з дорогими об’єктивами.
Таку картинку в photoshop чи у Lightroom не зробити. До слова, об’єктиви не застарівають, на відміну від іншої техніки, і не падають в ціні.
Наявність дорогої апаратури ще говорить про серйозне ставлення до своєї справи. Якщо людина не шкодує коштів на свою техніку, це вказує на те, що вона цим займається як своєю основною справою. Фотоапарат і об’єктиви — це інвестиції в якісний результат, який не соромно показати клієнтам. Людина з бюджетною камерою, швидше за все, просто хоче трохи підзаробити. Говорити про професіоналізм тут зарано.


Порада:

поспілкуйтеся з фахівцем наживо, щоб зрозуміти, чи є сенс замовляти фотосесію саме у нього. Вдалої фотозйомки!

Ми працюємо для того, щоб Ваше свято було незабутнім!

Весільна фотосесія. Вартість від 1200 грн. за 1 год. Замовляйте по тел./вайбер +380951055330.
Фотограф на весілля весільна фотосесія

Замовити професійного фотографа +38 (095)105-53-30

Перейти на сторінку:


1 2