Весільна індустрія  включає в себе 20 галузей пов`язаних з весільними урочистостями, починаючи від пошиття суконь, випічки весільних тортів, ресторанів, відеооператорів, фотографів, музикантів і закінчуючи перукарнями послугами та організацією весільного ескорту (весільного кортежу). 

Весільна індустрія знаходиться в постійному розвитку: все далі пострадянські традиції, все ближче – стильні персоналізовані торжества. Але як створити особливе весілля? Як з безлічі ідей вибрати кращі? Цими питаннями з року в рік задаються молодята. 

Вашій увазі деякі ідеї та  принципи, які стануть визначальними в новому весільному сезоні 2024р.

Відеозйомка
Головна сторінка.

Романтика торжествує і в оформленні весілля: «розпатлані» букети з шовковими стрічками, пастельні відтінки, мереживо і легкі тканини. А найочевидніше романтичний тренд виражається в образі нареченої: локони, невимушені пучки, квіти у волоссі, «повітряні» спідниці у суконь, довгі вії... Одним словом, весілля в 2024 році - свято любові!

Турбота про гостей Ставлення до весільних гостей в нашій країні змінювалося не один рік. Наприклад, п'ять років тому гості на святі могли розраховувати лише на найнеобхідніше: їжу і сумнівні розваги від тамади. Поступово тривалі прогулянки перетворилися в прекрасні виїзні реєстрації, тамада з конкурсами типу «поціли олівцем в пляшку» - в стильного ведучого з інтерактивом, а декор не обходить стороною і гостьові столи. З'явилися нові «людинолюбні» традиції: наприклад, робити подарунки гостям.

Цього року тенденція буде тільки підсилюватися. Найбільший акцент робиться на комфорт гостей: як фізичний, так і моральний. Наприклад, на церемонії гостям пропонуються сонячні окуляри, пледи або навіть парасольки (в залежності від погодних умов). Замість шампанського в пластикових стаканчиках і бутербродів в пакетиках організовують фуд-столи і коктейль-бари.

весільні
А фотосесія покладається не тільки молодятам, а й гостям - в будці моментальних фотографій або в спеціально оформленої фотозоні. Загалом, в тренді все, що забезпечить запрошеним комфорт і залишить ваше весілля в їх пам'яті як найкращу! Весільна індустрія.
оформлення весіль
Декоратор, флорист, оформлення весіль
Великі весілля вже не в моді - це факт! Якщо раніше торжество менше, ніж на 50 гостей, навіть не вважалося весіллям, то сьогодні камерне свято на 10-20 осіб вже не здається чимось незвичайним. Тренд обумовлений як зрозумілими економічними причинами (велике весілля можуть дозволити собі далеко не всі молодята), так і бажанням зробити свято більш особистим.
  • Все частіше пари запрошують тільки найближчих, виступаючи на користь якості весілля, її унікальної атмосфери, а не кількості гостей. Ця тенденція тісно пов’язана з попередньою: на камерному святі можна врахувати смаки всіх запрошених і підійти індивідуально до кожного гостя, що на величезному торжестві виключено. Розвиток моди на весілля за кордоном також сприяє зменшенню числа запрошених. 
  • Професійні стилісти допоможуть підібрати додаткові аксесуари, які будуть підходити Вам до стилю самої церемонії.  Весілля – це подія, яка суцільно складається з деталей, тому навіть такі дрібниці, як прикраси для волосся, взуття та шубка мають величезне значення. Іноді, саме вони є ключовими в завершенні образу, який хоче втілити наречена.
весільні салони
весільні сукні

Весільний блог на англійській / Wedding blog in English

Соц.медіа / Social Media

Musicians for the wedding, presenter, saxophone, accordion - live music. The Deluxe Band musical group will decorate any of your holidays. What could be better than music, an accordion will emphasize its sound and leave an unforgettable impression. The saxophone fascinates with its apotheosis. Wedding, corporate party, christening, anniversary, birthday, receipt ceremony, presentation, singing, romantic.

  • Репертуар різноманітний – від класики до сучасних хітів! По бажанню замовника можемо залучити будь-який інструмент! З нами – Ваше свято пройде на 100%. Працюємо по всій Україні і за її межами.
    гурт Делюкс тел.+380972989923 Андрій.

Гурт Делюкс

гурт Делюкс
Гурт Делюкс / Deluxe band. The repertoire is diverse - from classics to modern hits! At the request of the customer, we can use any tool! With us - your holiday will pass 100%. We work throughout Ukraine and beyond. Deluxe group phone +380972989923 Andriy.

Замовити відеооператора на весілля. Весільна індустрія пропонує для Вас послуги професійного відеооператора на весілля. Саме він зможе у відео передали живі та щирі емоції, що там вируватимуть. Весільне відео є для кожної пари індивідуальне та неповторне, як чарівний фільм про кохання. У кожного відеооператора є своє бачення та творчий підхід щодо створення із непримітних моментів та звичайного місця зйомки – неймовірну історію кохання. Для молодят відеозйомка весілля є трудомістким процесом. Потрібно підібрати хороше місце та час для відеозйомки, спосіб доїзду та час перебування там. Тому для зручності клієнтів відеозйомка весілля може продуматись безпосередньо відеооператом. Вам залишиться лише внести корективи, якщо це буде потрібно.

Відгуки від наречених.

  • Замовити фотографа на весілля т.097-629-6085 вайбер т.095-105-5330.

Враховуючи те, що технічний прогрес не стоїть на місці і постійно розвивається, "Весільна індустрія” в свою чергу, постійно оновлює відео - та фото техніку для майбутніх неймовірних кадрів. Тому Ваші фото та відео весілля вразять Вас своєю оригінальність та індивідуальністю. У нас Ви можете замовити відеооператора та фотографа на весілля на будь-який смак, а також різної цінової категорії. Варто відзначити, що заздалегідь перед Вашою подією весільний фотограф чи відеооператор обов’язково із Вами зв’яжуться для подальшого обговорення деталей. Неодмінно порадять Вам щодо правильного вибору локації для фотосесії, підберуть найбільш вдалий період часу для зйомки. Також відкриють секрети, які допоможуть створити Вам неймовірні фото та відео Вашого весілля. Ми працюємо для того, щоб Ваше свято було незабутнім!

Залишити відповідь