Hutsulka Ksenia band Randevu Lviv

Темна нічка гори вкрила, Полонину всю залила, А в ній постать сніжнобіла, - Гуцул Ксеню в ній пізнав. Він дивився в очі сині, Тихо спершись на соснині, І слова ніжні любові Він до неї промовляв: Гуцулко Ксеню, Я тобі на трембіті Лиш одній в цілім світі Розкажу про любов. Душа страждає, Звук трембіти лунає, Та що серце кохає, Бо гаряче, мов жар. Вже пройшло гаряче літо, Гуцул іншу любив скрито, А гуцулку чорнобриву Він в останню ніч прощав. В Черемоші грали хвилі, Сумували очі сині, Тільки вітер на соснині Сумну пісню вигравав: Гуцулко Ксеню, Я тобі на трембіті Лиш одній в цілім світі Розкажу про свій жаль. Душа страждає, Звук трембіти лунає, Та що серце кохає, Бо гаряче, мов жар.

Гуцулка Ксеня

Гуцулка Ксеня

«Гуцулка Ксеня» – легендарна українська пісня-танго, що стала однією з найвідоміших українських пісень XX століття у світі. Її вважають народною, але це зовсім не так.
Чимало дослідників досі сперечаються, хто ж насправді є її автором. Є дві версії щодо створення пісні: одна з них говорить, що автором є Ярослав Барнич, а інша – Роман Савицький.

  1. Ярослав Барнич – український композитор, диригент і педагог, стверджував, що написав текст і мелодію в 1938 р. на честь Ксені Клиновської із села Небилова. Вона навчалась у композитора і була своєрідною музою для створення пісенного шедевру. Створену спонтанно пісню шалено полюбили. 

Газети одна за одною публікували фото із тією самою дівчинкою з ‘‘Гуцулки Ксені’’ та описували її вроду. Проте той факт, що Барнич написав однойменну оперету, дозволяє припустити, що в ній він використав пісню, написану ще 1932-го року Романом Савицьким, яку щиро вважав народною. 

Роман Савицький – вчитель зі села Семигинів Львівської області, який музикою цікавився усе своє життя, хоч жодної спеціальної музичної освіти не отримав. Літню відпустку він проводив в гостях у своєї сестри на Косівщині. Сестра мала дуже вродливу доньку – Ксеню, яку так любив Роман. Одного разу племінниця звернулась до нього з проханням написати пісню, “щоб лунала на всю Гуцульщину”. Роман Савицький виконав свою обіцянку, і через деякий час її співав уже весь край.
Легендарна пісня не втрачає своєї шаленої популярності впродовж багатьох років. автор тексту Альона Задорожна
Гуцулка Ксеня 1956р. / Hutsulka Ksenia 1956

Замовити відеооператора на весілля. Весільна індустрія пропонує для Вас послуги професійного відеооператора на весілля. Саме він зможе у відео передали живі та щирі емоції, що там вируватимуть. Весільне відео є для кожної пари індивідуальне та неповторне, як чарівний фільм про кохання. У кожного відеооператора є своє бачення та творчий підхід щодо створення із непримітних моментів та звичайного місця зйомки – неймовірну історію кохання. Для молодят відеозйомка весілля є трудомістким процесом. Потрібно підібрати хороше місце та час для відеозйомки, спосіб доїзду та час перебування там. Тому для зручності клієнтів відеозйомка весілля може продуматись безпосередньо відеооператом. Вам залишиться лише внести корективи, якщо це буде потрібно.

Відгуки від наречених.

замовити відеооператора
замовити відеооператора на весілля
замовити відеооператора

Хочете справді якісне цікаве фото та відео з вашого свята, тоді звертайтесь до нас! Задоволені клієнти. Лише професійна техніка. Багаторічний досвід. Замовити відеооператора на весілля Переглядайте відео роботи, залишайте відгук та рекомендуйте друзям. Відеозйомка, відеооператор на весілля, Відеограф, фотограф.
співпраці назвемо такі: Професіоналізм та художній смак. Не кожен з нас може підібрати ракурс, світло чи навіть настрій молодят. Наявність якісної техніки. Камера, якою користується фотограф на весіллі не схожа на крихітний кишеньковий гаджет, вона є надсучасною та з легкістю передасть у фото Ваші емоції. Зіркові відчуття під час зйомки. Ви заслуговуєте побути в центрі уваги та отримати задоволення від співпраці зі справжнім гуру фотомистецтва

  • Замовити фотографа на весілля т.097-629-6085 вайбер т.095-105-5330.

фотограф
фотокнига

Замовити фотографа на весілля т.095-105-5330.

фотограф
фотокнига
фотограф
фото
Враховуючи те, що технічний прогрес не стоїть на місці і постійно розвивається, "Весільна індустрія” в свою чергу, постійно оновлює відео - та фото техніку для майбутніх неймовірних кадрів. Тому Ваші фото та відео весілля вразять Вас своєю оригінальність та індивідуальністю. У нас Ви можете замовити відеооператора та фотографа на весілля на будь-який смак, а також різної цінової категорії. Варто відзначити, що заздалегідь перед Вашою подією весільний фотограф чи відеооператор обов’язково із Вами зв’яжуться для подальшого обговорення деталей. Неодмінно порадять Вам щодо правильного вибору локації для фотосесії, підберуть найбільш вдалий період часу для зйомки. Також відкриють секрети, які допоможуть створити Вам неймовірні фото та відео Вашого весілля. Ми працюємо для того, щоб Ваше свято було незабутнім!
відеозйомка
Замовити відеооператора та фотографа на весілля.
Вартість фотографа та відеооператора від 900 грн. за 1 год. Замовляйте по тел.097-629-6085, вайбер т.095-105-5330.