• Молодь все частіше відмовляється від класичних сценаріїв. Набагато популярніше стали прикольні весілля. Вони дозволяють парі скласти оригінальний сценарій, повний веселих конкурсів. Приколи на весіллі нікого не залишать байдужими

Роль батьків нареченої

  • Їх турботи починаються з того дня, коли дочка оголосила, що виходить заміж. Не завжди батькам до душі обранець дочки. У такі моменти слід пам’ятати, що це її рішення, вона вже доросла. Ваше завдання взяти і зрозуміти своє чадо. Дуже важливо не лаяти її і висловлювати невдоволення, а підтримати і дати зрозуміти, що ви поруч. Конкурс на весіллі …
Весільні конкурси потрібні для зняття напруги, яке може з’явитися між малознайомими гостями і для створення невимушеної атмосфери. Адже на весілля гості приходять не тільки насолодитися смачними стравами весільного столу, але і як слід повеселитися, розділити з нареченими самий радісний день їх спільне сімейне життя. Наречений і наречена по праву вважаються головними особами весільного свята, і саме тому конкурс для нареченого і нареченої на весіллі можна назвати найцікавішими пунктами святкового сценарію.
Нареченим потрібно показати свої здібності і вміння у побутовій повсякденному житті визначитися, хто глава в сім’ї, проявити свою дбайливість і продемонструвати свою взаємну любов. Конкурсні завдання проводяться в ігровій веселій формі. Найцікавіший конкурс — це веселе словесне змагання питань і відповідей. На листочках паперу заздалегідь пишуться питання на тему обов’язків нареченого і нареченої. Питання для нареченого і нареченої можуть бути різного змісту. Наприклад, нареченій доречно поставити такі питання:
Конкурс на весіллі
Конкурс

Нареченим потрібно показати свої здібності і вміння у побутовій повсякденному житті визначитися, хто глава в сім’ї, проявити свою дбайливість і продемонструвати свою взаємну любов.

  • Конкурсні завдання проводяться в ігровій веселій формі. Найцікавіший конкурс — це веселе словесне змагання питань і відповідей. На листочках паперу заздалегідь пишуться питання на тему обов’язків нареченого і нареченої. Питання для нареченого і нареченої можуть бути різного змісту. Наприклад, нареченій доречно поставити такі питання:
  • Завдання веселого конкурсного змагання полягає не тільки в бажанні здивувати і порадувати гостей весілля смішними розіграшами, але і в знайомстві всіх родичів і гостей весільного заходу між собою. Тому молодята і ведучий заздалегідь старанно продумують цікаві і різнопланові забавні змагання.
Яка кількість страв для улюбленого чоловіка ти будеш готувати? Скільки келихів шампанського ти можеш випити? Скільки часу ти можеш розмовляти з подругою по телефону? Яка кількість шуб ти б хотіла мати? Скільки разів ти будеш прощати свого коханого чоловіка? Чи згодна ти мати трьох і більше дітей? Чи подобається тобі Камасутра? Чи будеш ти задивлятися на чужих чоловіків? Варіанти жартівливих відповідей готуються заздалегідь на паперових картках, які лежать на спеціальному красивому підносі.

Для відповідей тамада пропонує нареченому і нареченій вибрати будь-яку картку і прочитати вголос.

Забавні відповіді викликають сміх і веселі вигуки гостей весілля. Відповіді нареченої можуть бути наступні:

Тільки про це і думаю. У день зарплати. Можу, але тільки в іншому приміщенні. Цікаво спробувати. Чи не більше одного разу. Можна і спробувати. Нареченому можна поставити такі питання: Яке улюблене блюдо твоєї дружини? Скільки спиртного ти зможеш випити, чи не п’яніти? Хотів би ти провести весь свій медовий місяць в подружній спальні? Скільки разів на день ти будеш говорити дружині ласкаві слова? Чи будеш відпочивати зі своєю дружиною на Багамських островах? Чи згоден ти мати трьох дітей? Будеш подавати дружині каву в ліжко? Хто буде заробляти гроші в сім’ї?

На весільному святі жартівливі турніри молодят в жартівливій і забавною формі дозволяють гостям в невимушеній обстановці розслабитися і як слід повеселитися. Прикольні веселі конкурси створюють неповторну атмосферу святкового торжества.

Залишити відповідь