• Козак та Марічка

1.СТУДІЯ РОЗВАГ та АЕРОДИЗАЙНУ SHOWTIME пропонує Вам: Розважальні шоу-програми (Паперове-шоу, Танцююча Панда; Козак Василь та Козачка Марічка" 18+; Веселий Мікі-Маус;)Спецефекти(Важкий Дим;Конфеті; Холодні Фонтани; Кольоровий Дим; Пневматичні хлопушки Небесні Ліхтарики,Святкові  Феєрверки,Різноманітні Повітряні Кульки(з Гелієм,Світлячки,Неонові,Біо-голуби;Арки,Букети,Фігури,Кулі-сюрприз та інше) 2.Номер козак Василь і козачка Марічка! Ви любите українську тематику та жарти в національному стилі, тоді жартівливий номер сімейної пари козака Василя і козачки Марічки це саме для Вас! Українська сімейна пара в якій дружина пишногруда красуня дуже любить свого чоловіка.

  • Кожен день вона з нетерпінням чекає його з роботи, готується до вечірньої зустрічі, чепуриться для нього приводить себе в порядок. А ледачий чоловік, приходячи додому, крім випивки і ситної вечері нічого більше не хоче і зовсім не зважає на чудову дружину. І так триває щовечора. Одного разу дружині це набридає і тут розпочинається для чоловіка докори. Дуже весела комедійна історія про буденне життя козака і козачки, їх сварки та суперечки. Все це відбувається під чудовий музичний супровід, який тільки підсилює ефект від номера та загальне позитивне і незабутнє враження про козака Василя і козачку Марічку!

Оригінальне та жартівливе шоу з героями у національному стилі, виконують професійні актори, переодягнені в чудові та комічні ростові ляльки. Такого типу шоу є новою, цікавою та сучасною атракцією на будь-якому святі, чи це весілля, чи день народження, чи інша вечірка, для усіх гостей, які ще довго будуть згадувати цей номер з посмішкою. Козак Василь і козачка Марічка не залишать нікого з присутніх на святі в поганому настрої! Також гості можуть зробити чудові фотографії на пам’ять з акторами у незабутніх костюмах! Замовляйте комічний номер української пари "Козак та Марічка" і Ваше свято буде веселим та оригінальним!

відеозйомка

Соц.медіа / Social Media

Get The Latest Updates

Підпишіться на нашу щотижневу розсилку / Subscribe To Our Weekly Newsletter

  • Без спаму, сповіщення тільки про нові продукти, оновлення.
  • No spam, notifications only about new products, updates.

Категорії / Categories

Залишити відповідь