Ресторан Ювілейний Івано-Франківськ

enter image description here

Ресторан Ювілейний

enter image description here

Шукаєте ідеальне місце для святкування свого весілля?

Не знаєте, де відзначити ювілей чи корпоратив?...

Ми знаємо, як вам допомогти!

Банкетний зал «Ювілейний» — це казкове місце, де панує атмосфера свята, веселощів та якісного відпочинку.

Кулінарну та естетичну насолоду отримають у нас навіть дуже вибагливі гурмани. Ми, з любов’ю, готуємо для вас апетитні страви з відбірних продуктів. Лаконічний, та водночас, вишуканий дизайн святкової зали «радує очі» та налаштовує на позитивний лад. Створюємо ідеальні умови для всіх гостей, щоб ви могли сповна насолодитися перебуванням у нашому закладі.

Ресторан Ювілейний.

У банкетному залі «Ювілейний» на Вас чекають: Смачна кухня; Затишний інтер’єр; Вишукане сервірування; Жива музика, або діджей. У поєднанні із відмінним обслуговуванням все це створить справді святкову атмосферу для урочистих подій у вашому житті. enter image description hereВесілля, дні народження, хрестини, корпоративи стануть незабутніми й надовго залишать яскраві спогади. enter image description here А неймовірно веселі новорічні вечірки настільки зачарують вас, що ви захочете повертатися сюди знову і знову.

Ми з нетерпінням чекаємо на вас! Обіцяємо, буде затишно, весело і, звісно смачно! enter image description here

Відгуки клієнтів:

Anastasiya Vorobec Сподобалось: Святкували в даному залі весілля. Дуже дякуємо персоналу за вічливе обслуговування та смачку кухню. Світлий великий зал. enter image description here Гнучкі умови та дуже лояльні ціни! Не сподобалось: Флорист, який співпрацює з закладом. Дуже високий прайс, ціна не відповідає рівню надання послуг.

Загальне враження:

Дякуємо за чудове обслуговування, ми дуже раді. що обрали саме ваш заклад для нашого свята.