Ретро весілля 90-х роках

Ретро весілля 90-х роках

Ретро весілля
Ретро весілля

Вбрання: наречена може одягнути весільну сукню в стилі певної епохи, наприклад, пишну сукню 1950-х років, або сексуальну сукню 1960-70х років. Наречений може одягнути смокінг, або костюм того часу.

Ретро весілля - це чудовий спосіб пригадати незабутнє свято своїх батьків та дідусів. Це також чудовий спосіб віддати данину поваги певній епосі.
Ретро весілля.

Весільні гурти Прикартпаття.

Замовити музикантів
гурт делюкс
Делюкс.
гурт Гальорка бенд
Гальорка бенд.
гурт каданс
Каданс.
брати Ровенко

Вікіпедія: Весі́льні пісні́ це пісні, що супроводжують весільні обряди, пояснюють їх зміст і значення, прославляють молодих та їх батьків. Весільні пісні вже в часи Київської Руси займали поважне місце у давньоруській обрядовості і вважалися її важливим компонентом. У весільних піснях ідеться і про свах, і про подруг нареченої, світилок, бояр і боярок, старост і дружб. Співають весільних пісень тільки жінки. Це переважно хори, діалоги. Весільними піснями супроводжується замішування короваю, розплітання коси молодої, одягання на неї очіпка. Чоловіки у формі діалогів і монологів беруть участь у найдраматичніших епізодах обряду — під час нападу бояр, викупу нареченої. Святкуючи перезву, родичі молодої після першої шлюбної ночі йдуть або їдуть з відповідними обрядовими піснями на частування до хати молодого...

гурт Соловей бенд
Соловей бенд.

Українське весілля — це драматичне дійство, в якому беруть участь декілька жіночих груп (свах нареченого, свах нареченої, світилок, боярок) До чоловічої групи входять бояри-свати, виділяються староста і дружба. Товариство свах і товариство подруг — два весільні хори, які співають про все, що відбувається на весіллі. Змішаних хорів немає. Чоловіки не співають, їхня справа — діалоги й монологи. Жінки співають за чітко окресленим сценарієм, від якого не можна відступати. Це спів про замішування короваю та  його випікання, про розплітання коси, прощання молодої з родиною, напад бояр, а також про викуп.

Залишити відповідь