Важкий дим, фонтани,холодні вогні, конфеті Івано-Франківськ. т.+380950447509

Один з найбільш значущих моментів будь-якого весілля це перший танець молодих. Звичайно усі молодята хочуть зробити його максимально оригінальним та красивим. Так що ж обрати, щоб відбулось справжнє шоу і при цьому не витрачати багато грошей? Щоб ця подія надовго залишилась неповторним моментом в пам'яті, на фото, на відео? Важкий дим буде неймовірним доповненням вашого свята.

#важкий дим #холодніфонтани #холодні вогні #конфеті #Івано-Франківськ #важкийдимльвів #важкийдиміванофранківськ #фонтани #конфетінавесілля

#важкий дим #холодніфонтани #холодні вогні #конфеті #Івано-Франківськ #важкийдимльвів #важкийдиміванофранківськ #фонтани #конфетінавесілля

ВАЖКИЙ ДИМ
Холодний дим на основі сухого льоду Принцип роботи генератора важкого диму полягає у виробленні охолодженого диму з використанням сухого льоду. Пристрій виробляє дим великої щільності, має камеру для аксесуарів і забезпечує низьку подачу регульованого потоку диму. Наші установки професійні і дуже надійні, компактні і прості у використанні. Наше обладнання має спеціальну пересувну систему, що значно полегшує транспортування. Потужна установка за короткий час заповнить простір будь-якого танцювального майданчика густим туманом.
Наші фахівці самостійно проведуть установку і настройку апаратури, а також забезпечать повний технічний супровід під час проведення свята.
  • Ми пропонуємо професійну машину важкого диму на основі занурення сухого льоду в гарячу воду.

  • Дим такого типу – повністю безпечний і не залишає після себе туману або неприємного запаху.

  • Оптимальне рішення для невеликих залів.
  • Дим, що виробляється генератором, абсолютно нешкідливий для здоров’я і може використовуватися в закритих приміщеннях будь-якого типу. Важкий дим не має запаху і не залишає слідів на одязі або підлозі. Ми рекомендуємо використовувати генератор важкого диму в поєднанні із світловими ефектами. Таким способом досягається максимальний візуальний ефект і створюється по-справжньому неймовірна романтична обстановка.
Ціна важкого диму на весілля Ціна на важкий дим в порівнянні з іншими спецефектами є цілком доступною, тим більше наша компанія завжди пропонує вигідні комплексні пропозиції, де разом з важким димом за ті самі гроші ви отримуєте ще холодні вогні або ж залп конфеті у подарунок. Також при замовленні важкого диму ми надаємо суттєві знижки на інші спецефекти, отже ви завжди залишаєтесь у виграші. Звертайтесь. Для Вас завжди зробим найкраще!
Важкий дим1 500 грн
Оренда + 14 кг сухого льоду
Важкий дим “під ключ”2 500 грн
Доставка та виконання. В подарунок 4 холодні вогні або залп конфеті на кульмінацію.
відеозйомка

Соц.медіа / Social Media

Get The Latest Updates

Підпишіться на нашу щотижневу розсилку / Subscribe To Our Weekly Newsletter

  • Без спаму, сповіщення тільки про нові продукти, оновлення.
  • No spam, notifications only about new products, updates.

Категорії / Categories

Залишити відповідь