Важкий дим, фонтани,холодні вогні, конфеті Івано-Франківськ. т.+380950447509

Один з найбільш значущих моментів будь-якого весілля це перший танець молодих. Звичайно усі молодята хочуть зробити його максимально оригінальним та красивим. Так що ж обрати, щоб відбулось справжнє шоу і при цьому не витрачати багато грошей? Щоб ця подія надовго залишилась неповторним моментом в пам'яті, на фото, на відео? Важкий дим буде неймовірним доповненням вашого свята.

#важкий дим #холодніфонтани #холодні вогні #конфеті #Івано-Франківськ #важкийдимльвів #важкийдиміванофранківськ #фонтани #конфетінавесілля

#холоднийфонтан #холодні вогні #конфеті #Івано-Франківськ #важкийдимльвів #важкийдимтернопіль #фонтани #конфетінавесілля

ВАЖКИЙ ДИМ
Холодний дим на основі сухого льоду Принцип роботи генератора важкого диму полягає у виробленні охолодженого диму з використанням сухого льоду. Пристрій виробляє дим великої щільності, має камеру для аксесуарів і забезпечує низьку подачу регульованого потоку диму. Наші установки професійні і дуже надійні, компактні і прості у використанні. Наше обладнання має спеціальну пересувну систему, що значно полегшує транспортування. Потужна установка за короткий час заповнить простір будь-якого танцювального майданчика густим туманом.
Наші фахівці самостійно проведуть установку і настройку апаратури, а також забезпечать повний технічний супровід під час проведення свята.
  • Ми пропонуємо професійну машину важкого диму на основі занурення сухого льоду в гарячу воду.

  • Дим такого типу – повністю безпечний і не залишає після себе туману або неприємного запаху.

  • Оптимальне рішення для невеликих залів.
  • Дим, що виробляється генератором, абсолютно нешкідливий для здоров’я і може використовуватися в закритих приміщеннях будь-якого типу. Важкий дим не має запаху і не залишає слідів на одязі або підлозі. Ми рекомендуємо використовувати генератор важкого диму в поєднанні із світловими ефектами. Таким способом досягається максимальний візуальний ефект і створюється по-справжньому неймовірна романтична обстановка.
Ціна важкого диму на весілля Ціна на важкий дим в порівнянні з іншими спецефектами є цілком доступною, тим більше наша компанія завжди пропонує вигідні комплексні пропозиції, де разом з важким димом за ті самі гроші ви отримуєте ще холодні вогні або ж залп конфеті у подарунок. Також при замовленні важкого диму ми надаємо суттєві знижки на інші спецефекти, отже ви завжди залишаєтесь у виграші. Звертайтесь. Для Вас завжди зробим найкраще!
Важкий дим 1 500 грн
Оренда + 14 кг сухого льоду
Важкий дим “під ключ” 2 500 грн
Доставка та виконання. В подарунок 4 холодні вогні або залп конфеті на кульмінацію.

Замовити відеооператора на весілля. Весільна індустрія пропонує для Вас послуги професійного відеооператора на весілля. Саме він зможе у відео передали живі та щирі емоції, що там вируватимуть. Весільне відео є для кожної пари індивідуальне та неповторне, як чарівний фільм про кохання. У кожного відеооператора є своє бачення та творчий підхід щодо створення із непримітних моментів та звичайного місця зйомки – неймовірну історію кохання. Для молодят відеозйомка весілля є трудомістким процесом. Потрібно підібрати хороше місце та час для відеозйомки, спосіб доїзду та час перебування там. Тому для зручності клієнтів відеозйомка весілля може продуматись безпосередньо відеооператом. Вам залишиться лише внести корективи, якщо це буде потрібно.

  • Серед головних переваг співпраці назвемо такі: Професіоналізм та художній смак. Не кожен з нас може підібрати ракурс, світло чи навіть настрій молодят. Наявність якісної техніки. Камера, якою користується. Зіркові відчуття під час відеозйомки. Ви заслуговуєте побути в центрі уваги та отримати задоволення від співпраці з нами.

Відгуки від наречених.

замовити відеооператора
замовити відеооператора на весілля
замовити відеооператора

Хочете справді якісне цікаве фото та відео з вашого свята, тоді звертайтесь до нас! Задоволені клієнти. Лише професійна техніка. Багаторічний досвід. Замовити відеооператора на весілля Переглядайте відео роботи, залишайте відгук та рекомендуйте друзям. Відеозйомка, відеооператор на весілля, Відеограф, фотограф.
співпраці назвемо такі: Професіоналізм та художній смак. Не кожен з нас може підібрати ракурс, світло чи навіть настрій молодят. Наявність якісної техніки. Камера, якою користується фотограф на весіллі не схожа на крихітний кишеньковий гаджет, вона є надсучасною та з легкістю передасть у фото Ваші емоції. Зіркові відчуття під час зйомки. Ви заслуговуєте побути в центрі уваги та отримати задоволення від співпраці зі справжнім гуру фотомистецтва

  • Замовити фотографа на весілля т.097-629-6085 вайбер т.095-105-5330.

фотограф
фотокнига

Замовити фотографа на весілля т.095-105-5330.

фотограф
фотокнига
фотограф
фото
Враховуючи те, що технічний прогрес не стоїть на місці і постійно розвивається, "Весільна індустрія” в свою чергу, постійно оновлює відео - та фото техніку для майбутніх неймовірних кадрів. Тому Ваші фото та відео весілля вразять Вас своєю оригінальність та індивідуальністю. У нас Ви можете замовити відеооператора та фотографа на весілля на будь-який смак, а також різної цінової категорії. Варто відзначити, що заздалегідь перед Вашою подією весільний фотограф чи відеооператор обов’язково із Вами зв’яжуться для подальшого обговорення деталей. Неодмінно порадять Вам щодо правильного вибору локації для фотосесії, підберуть найбільш вдалий період часу для зйомки. Також відкриють секрети, які допоможуть створити Вам неймовірні фото та відео Вашого весілля. Ми працюємо для того, щоб Ваше свято було незабутнім!
відеозйомка
Замовити відеооператора та фотографа на весілля. Вартість фотографа та відеооператора від 1200 грн. за 1 год. Замовляйте по тел.097-629-6085, вайбер т.095-105-5330.

Залишити відповідь