• Серед головних переваг співпраці назвемо такі: професіоналізм та художній смак. Не кожен з нас може підібрати ракурс, світло чи навіть настрій молодят.
  • Наявність якісної техніки: камера, якою користується фахівець на весіллі не схожа на крихітний кишеньковий гаджет, вона є надсучасною та з легкістю передасть у фото Ваші емоції.
  • Зіркові відчуття під час зйомки: Ви заслуговуєте побути в центрі уваги та отримати задоволення від співпраці зі справжнім гуру фотомистецтва.
фотограф
весільні кліпи
відгуки
відгуки
фотограф

Наші роботи вразять Вас своєю оригінальність та індивідуальністю. У нас Ви можете замовити відео та фото на весілля на будь-який смак, а також різної цінової категорії. Варто відзначити, що заздалегідь перед Вашою подією фахівці обов’язково із Вами зв’яжуться для подальшого обговорення деталей.

відгуки від наречених.

подяка
фотограф
Враховуючи те, що технічний прогрес не стоїть на місці і постійно розвивається. Студія “Весільна індустрія” в свою чергу, постійно оновлює відео та фототехніку для майбутніх неймовірно-красивих кадрів.
  • Неодмінно порадять Вам щодо правильного вибору локації для фотосесії, підберуть найбільш вдалий період часу для зйомки. Також відкриють секрети, які допоможуть створити Вам неймовірні фото та відео весілля.  Індивідуальний під хід до кожної молодої пари.
Ми працюємо для того, щоб Ваше свято було незабутнім!
фотограф
Найбільш очевидний спосіб зрозуміти, хто перед вами, це — подивитися портфоліо. Через фотографії можна зрозуміти, на чому фотограф акцентує увагу, які жанри йому довподоби та на що він здатний в принципі. Визначити якість фотографій можна навіть не маючи спеціальних знань. Адже головний критерій у цьому — подобається / не подобається. Наступне: подивіться, де розміщені фотографії. Це сторінка в соц мережі, безкоштовний сайт на конструкторі сайтів, галерея на фотопорталі чи власний сайт? Не можна однозначно стверджувати, що якщо роботи розміщені на безкоштовному фотохостингу, це погано. Як правило, фотографи там розміщують свої роботи як на додатковому майданчику.
Погано, якщо крім такої галереї у людини нічого більше немає. Це говорить про несерйозний підхід або ж про те, що перед вами аматор. Коли в людини є власний сайт,там розміщуються не тольки свої фотографії, а й розповідається про власне бачення фотографії, відбувається спілкування із клієнтами тощо. Далі важливими є особисті якості фотографа. Така людина має бути контактною та відкритою. Якщо говорити про модельну або весільну фотографію, ці якості просто обов’язкові. Робота з людьми потребує вміння працювати не тільки з технікою, а й добре знаходити спільну мову з моделями.
  • Важливий критерій — наявність дорогої проф. техніки. З одного боку, і наявність апаратури сама по собі не зробить знімки професійними. Але з іншого боку, без неї багато технічних прийомів просто недоступні. Наприклад, дорогі моделі фотоапаратів дозволяють знімати в умовах низької освітленості без застосування спалаху. Це важливо на весіллях при зйомках церемонії вінчання. Адже в середині церкви не можна фотографувати зі спалахом. При постановочних зйомках, навпаки, наявність освітлювального обладнання дозволить реалізовувати цікаві схеми освітлення і досягти незвичайних результатів. Звичайно, не можна не згадати про якісну змінну оптику. Яскраві кольори, гарна глибина різкості або навпаки повне розмиття заднього плану, висока контрастність — це речі, які, здавалося б, можна зробити і в photoshop. Але так лише здається, поки ви не попрацюєте з дорогими об’єктивами. Таку картинку в photoshop чи у Lightroom не зробити. До слова, об’єктиви не застарівають, на відміну від іншої техніки, і не падають в ціні.
Наявність дорогої апаратури ще говорить про серйозне ставлення до своєї справи. Якщо людина не шкодує коштів на свою техніку, це вказує на те, що вона цим займається як своєю основною справою. Фотоапарат і об’єктиви — це інвестиції в якісний результат, який не соромно показати клієнтам. Людина з бюджетною камерою, швидше за все, просто хоче трохи підзаробити. Говорити про професіоналізм тут зарано. Порада: поспілкуйтеся з фахівцем наживо, щоб зрозуміти, чи є сенс замовляти фотосесію саме у нього. Вдалої фотозйомки!
  • Ми працюємо для того, щоб Ваше свято було незабутнім! 
Замовити відеооператора на весілля. Весільна індустрія пропонує для Вас послуги професійного відеооператора на весілля. Саме він зможе у відео передали живі та щирі емоції, що там вируватимуть. Весільне відео є для кожної пари індивідуальне та неповторне, як чарівний фільм про кохання. У кожного відеооператора є своє бачення та творчий підхід щодо створення із непримітних моментів та звичайного місця зйомки – неймовірну історію кохання. Для молодят відеозйомка весілля є трудомістким процесом. Потрібно підібрати хороше місце та час для відеозйомки, спосіб доїзду та час перебування там. Тому для зручності клієнтів відеозйомка весілля може продуматись безпосередньо відеооператом. Вам залишиться лише внести корективи, якщо це буде потрібно.
  1. Серед головних переваг співпраці назвемо такі: Професіоналізм та художній смак. Не кожен з нас може підібрати ракурс, світло чи навіть настрій молодят. Наявність якісної техніки. Камера, якою користується. Зіркові відчуття під час відеозйомки. Ви заслуговуєте побути в центрі уваги та отримати задоволення від співпраці з нами

Відгуки від наречених

Хочете справді якісне цікаве фото та відео з вашого свята, тоді звертайтесь до нас! Задоволені клієнти. Лише професійна техніка. Багаторічний досвід. Замовити відеооператора на весілля Переглядайте відео роботи, залишайте відгук та рекомендуйте друзям. Відеозйомка, відеооператор на весілля, Відеограф, фотограф.
співпраці назвемо такі: Професіоналізм та художній смак. Не кожен з нас може підібрати ракурс, світло чи навіть настрій молодят. Наявність якісної техніки. Камера, якою користується фотограф на весіллі не схожа на крихітний кишеньковий гаджет, вона є надсучасною та з легкістю передасть у фото Ваші емоції. Зіркові відчуття під час зйомки. Ви заслуговуєте побути в центрі уваги та отримати задоволення від співпраці зі справжнім гуру фотомистецтва

  • Замовити фотографа на весілля т.097-629-6085 вайбер т.095-105-5330

фотокнига

Замовити фотографа на весілля т.095-105-5330

фотокнига
фото
Враховуючи те, що технічний прогрес не стоїть на місці і постійно розвивається, "Весільна індустрія” в свою чергу, постійно оновлює відео - та фото техніку для майбутніх неймовірних кадрів. Тому Ваші фото та відео весілля вразять Вас своєю оригінальність та індивідуальністю. У нас Ви можете замовити відеооператора та фотографа на весілля на будь-який смак, а також різної цінової категорії. Варто відзначити, що заздалегідь перед Вашою подією весільний фотограф чи відеооператор обов’язково із Вами зв’яжуться для подальшого обговорення деталей. Неодмінно порадять Вам щодо правильного вибору локації для фотосесії, підберуть найбільш вдалий період часу для зйомки. Також відкриють секрети, які допоможуть створити Вам неймовірні фото та відео Вашого весілля. Ми працюємо для того, щоб Ваше свято було незабутнім!
Замовити відеооператора та фотографа на весілля.
Вартість фотографа та відеооператора від 900 грн. за 1 год.
Замовляйте по тел.097-629-6085, вайбер т.095-105-5330
відеозйомка

Соц.медіа / Social Media

Get The Latest Updates

Підпишіться на нашу щотижневу розсилку / Subscribe To Our Weekly Newsletter

  • Без спаму, сповіщення тільки про нові продукти, оновлення.
  • No spam, notifications only about new products, updates.

Категорії / Categories

Залишити відповідь