Весільні кліпи, ролики

Створення музичного кліпу – це творчий складний процес створення відео, при якому відеоряд супроводжує музичний твір. У 1981 році канал MTV показав перший музичний кліп на пісню The Buggles «Video Killed the Radio Star». З тих пір ці музичні відео стали невід’ємною частиною творчості будь-якого виконавця і групи. Для створення якісного музичного відеотвори важливо: Вивчити цільову аудиторію, її потреби, бажання, смаки Скласти відеоряд відповідно до смаків цільової аудиторії і змістом пісні, під яку роблять фільм Написати сценарій до відео і скласти розкадрування. Виділити ключові моменти, на які варто звернути увагу глядача Визначити локації, масовку, інвентар Підібрати подтанцовку, акторів, масовку, якщо цього вимагає режисерський сценарій Визначити тип композиції, ракурси зйомки, світло, підібрати апаратуру і оптику Зняти кліп, посиливши музичні ключові моменти відеорядом Надіслати на монтаж, а потім і на озвучування звукорежисеру Провести фінальну корекцію, додати звукові та відеоефекти.

Можна виділити різновиди кліпів:

  • Концертні ролики (відео знімають на концерті кількома камерами одночасно)
  • Студійні (інтер’єрні). Як правило весь ролик знімають в студії на хромакей
  • Екстер’єрні (зйомка проводиться на вулиці під відкритим небом)
  • Анімаційні (відеоряд створюється способом 2д, 3д анімації). Можливий мікс відео і анімації.
  • Художні (відеоряд береться з художнього фільму). Як правило цей спосіб використовують, коли пісня є саундтреком до цього фільму).

На що варто звернути увагу при підготовці і зйомці кліпу: Підтанцьовка повинна синхронно відпрацьовувати всі рухи. Інакше вічної зйомки вам не уникнути) Співак повинен співати по-справжньому. Ніякої імітації бути не повинно. Всі ці ляпи дуже добре проявляються на фінальному монтажі. Подбайте про хороше освітлювальному обладнанні і камері. Кліпи – це динамічні кадри, які повинні бути завжди в фокусі і дуже добре освітлені. Камера повинна бути топовой- вона передасть всі найдрібніші деталі і не допустить шум. Кліп- це топова картинка під музику. Знімайте з двох, а краще трьох камер. Тим більше простору буде для маневрів Чи не перегинати з переходами і ефектами. Зрозуміло, що повинен бути музичний драйв, але надлишок ефектів в ролику – ознаки поганого тону. Приділіть особливу увагу режисурі, постановці, написання сценарію. Це основа і від того, як ви до цього підійшли буде залежати підсумок ролика.

Відеозйомка, фотосесія т.097-629-6085. вайбер 095-105-5330.
відеозйомка

Соц.медіа / Social Media

Get The Latest Updates

Підпишіться на нашу щотижневу розсилку / Subscribe To Our Weekly Newsletter

  • Без спаму, сповіщення тільки про нові продукти, оновлення.
  • No spam, notifications only about new products, updates.

Категорії / Categories

Залишити відповідь