Відеозйомка Івано-Франківськ
- Відео, яке спирається на звукові фрагменти записані до, під час або в після весілля, як правило, від нареченого і нареченої. Ці звукові фрагменти потім додаються до звукової доріжки для драматичного ефекту.
Що робить відеооператор. Головне заняття відеооператора це зйомка на відеокамеру. Зважаючи на це, серед основних обов'язків оператора:
- складання плану відеозйомки;
встановлення знімальної техніки;
сам процес відеозйом…;
обробка одержаного матеріалу.
- Інші обов’язки залежать уже від того, де спеціаліст проводить цю зйомку.
Якщо відеооператор працює, наприклад, на телебаченні, він також може виїжджати на місця подій разом із кореспондентом, керувати підготовкою до репортажних зйомок, готувати телевізійну студію до прямого ефіру.
Традиційний стиль
Термін охоплює стилі, які не відповідають вище згаданим. Традиційний стиль прагне показати відео як послідовний сімейний фільм-згадка про особливий день.
Зміни зазвичай не кардинальні та легкі.
Все редагується в лінійній прогресії і звичайно в повному обсязі. Це відео триває, як правило, від 2 до 3 годин, і навіть більше.
Весільні відеографи не обмежуються у використанні тільки одного з цих стилів, вони поєднують їх різне співвідношення у кожному відео.
Під час зйомки пам'ятної події, святкування дня народження або весілля оператор сам створює сценарій зйомки, а в кіно — навпаки, у сценарії може бути прописаний кожен кадр.
(Часто під час зйомки рекламних роликів або відеокліпів навіть користуються ілюстрованим режисерським сценарієм або розкадруванням).
Робота оператора — це серйозна розумова праця: від нього потрібно спочатку намалювати картинку в голові,
а потім докласти всіх зусиль, щоб перенести вигаданий сюжет на екран.
При цьому професія не відкидає фізичної складової — перенесення та встановлення відеотехніки.
Скільки отримує відеооператор
Зарплата відеооператора, як і в багатьох інших творчих професіях, залежить від досвідченості
та визнання таланту, кваліфікованості оператора, а також бюджету самого проекту, в якому він бере участь.
Відеооператор може отримувати ставку чи гонорар за кожен окремий проект, яким він займається.
Які навички потрібні? Вміння поводитися з відеотехнікою. Навички монтажу. Організаторські здібності. Образне мислення та гарна уява. Хороші фізичні дані, спритність, особливо важлива твердість руки. Уважність. Виконавчість та терпіння. Навички психолога та стресостійкість. Спостережливість, гарний окомір. Винахідливість та вміння швидко приймати рішення.
- Переваги та недоліки у роботі відеооператора Затребуваність професії.
Можливість реалізувати свої творчі амбіції.
Різноманітність проектів, можливість вибирати чим зайнятися далі.
Можливість регулювати рівень заробітку, погоджуючись на ті чи інші проекти.
Робота може бути пов’язана із подорожами.
Ненормований робочий день, дуже нечіткий графік. Фізичне та психологічне навантаження. Деякі проекти можуть бути небезпечними для здоров'я і навіть для життя (наприклад, зйомки документальних фільмів або журналістських репортажів з «гарячих» точок). Як самі відеооперат... оцінюють свою професію За даними опитування Work.ua серед зареєстрованих претендентів з досвідом роботи.
Відеооператор Івано-Франківськ т.097-629-6085.
Наскільки потрібні відеооператори. У наш час популярність відеоконтенту висока як ніколи і, швидше за все, у майбутньому збережеться, а й посилиться. Тому відеооператори дуже потрібні зараз і будуть потрібні в майбутньому. Де вчитися цієї професії?
Професію відеооператора можна здобути у вищому навчальному закладі. Але серед операторів також багато самоучок, які перекваліфікувалися із фотографів, або просто самостійно освоїли відеокамеру.
Ще більше інформації про курси та навчальні заклади.
День працівників радіо, телебачення та зв'язку України.
- Поділіться цим матеріалом із друзями та знайомими, запостить його у себе в соціальних мережах, розкажіть про нього родичам, які не можуть визначитися з майбутньою професією. Адже кожен гідний здобути роботу своєї мрії!