За кадром гірко конкурси приколиЗа кадром гірко конкурси приколи

На весіллі завжди знаходяться ті моменти, які можуть стати справжньою розвагою, особливо якщо вони намагаються залишити за кадром. Ось декілька ідей для весільних конкурсів і приколів, які можуть зробити ваше весілля яскравішим:


Конкурс на краще весільне вітання:

Дайте гостям можливість продемонструвати свою креативність, виголошуючи короткі, але змістовні привітання для молодят.


Весільна вікторина:

Підготуйте питання про молодяти, їхню історію кохання або навіть про те, як вони відповідають на певні ситуації. Гості, які знають відповіді, можуть отримати призи.
Танцювальний конкурс: Проведіть конкурс на найкращий танець, де пари або групи гостей можуть показати свої навички та створити веселу атмосферу на танцполі.


Ігри в стилі "Новобрачні машини":

Створіть маленьке завдання, в яких молодята повинні працювати разом, щоб показати свою спритність і співпрацю.


Фотозона з костюмами та аксесуарами:

Розмістіть у кутку кімнати, або на відкритому повітрі фотозону з різноманітними костюмами та аксесуарами, які гості можуть використовувати для веселих фотографій.


Весільна газета або журнал:

Попросіть гостей написати або намалювати карикатури про молодят, створити веселі заголовки або навіть скласти свої власні версії весільних новин.
Забезпечте, щоб у всіх конкурсах і приколах переважала добра атмосфера та було забезпечено, щоб жоден із них не образив почуття молодят або гостей.


Замовити професійного відеооператора +38 (095)105-53-30


За кадром гірко конкурси приколи

Перейти на сторінку:

1 2